Четвер, 02.04.2020, 08:57
Головна Мовний табір "Перевесло" - 2015 Реєстрація Вхід
Новини СВІТОЧА
БУЛІНГУ — НІ! [4]
ПЕРШОКЛАСНИКУ 2019 [1]
Інформація для батьків, чиї діти стануть першокласниками у 2019 році.
Навчання [148]
Наукова діяльність [89]
Виховні заходи [421]
Конкурси [149]
Соціально-психологічна служба [142]

Перехід на сайти:

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

 

Девіз:

Емблема:

Учасниками табору розкодовано:

 

 

Мовний табір Вільнянської гімназії «Світоч»  «Перевесло» розпочав свою роботу 02.06. 2015р. і працюватиме по 12.06.2015р.

У таборі виявили бажання взяти участь 60 учнів 5-11 класів, які були розподілені на 4 загони - знавців української, російської, німецької та англійської мов.

На допомогу вчителям-предметникам, враховуючи відсутність волонтерів із зарубіжних країн, були залучені вожаті з 11-А класу з поглибленим вивченням іноземних мов. Це ті учні, які в 2014-2015н.р. вибороли призові місця в районних і обласних олімпіадах (Дар’я Коновал, Валерія Собакар, Оксана Крючкова), в республіканській олімпіаді з німецької мови (Владислава Меланко) та обласному конкурсі МАН з англійської мови (Василь Маляров)

Мовний табір організований з метою виховання у дітей інтересу до вивчення рідної, іноземних мов та мов нацменшин, розвитку у учнів лінгвістичних здібностей, поглиблення і зміцнення мовних знань шляхом інтерактивних, нестандартних ігрових форм навчання, подолання дітьми мовного бар’єру під час спілкування у соціумі, формування у них практичних навичок вільного користування мовною у повсякденному життя, ознайомлення дітей із видатними людьми та визначними місцями України, малої Батьківщини – Вільнянщини, країн, мовою яких вони зацікавилися, та українцями–представниками різних національностей, що проживали чи проживають в Україні або за її межами, і прославляють нашу Батьківщину у всьому світі.

Виходячи з цього, робота проводиться у таборі під гаслом: «Ми – різні за національністю, ми вивчаємо різні іноземні мови, щоб вільно почуватися у світі, але всі ми – українці. У нас єдина державна мова. Ми живемо у єдиній,незалежній, вільній Україні».

Тому діти обрали назву ПЕРЕВЕСЛО, як символ єдності України, девіз - «А пшеничне перевесло перев’яже світ, побрата в одній родині», логотип, на якому це слово написано чотирма мовами згідно напрямків загонів, та емблему, яка відображає єдність України. Вони також запропонували оригінальне розшифрування слова ПЕРЕВЕСЛО.

Кожен загін придумав собі назву і емблему.

До роботи у мовному таборі залучені вчителі музики, образотворчого мистецтва, фізичної культури, інформатики, керівник танцювального колективу «Фортуна» та психолог школи (Капітонова Т.М., Кузьменко І.О.,  Миланко М.С.,  Урсуленко Н.О.,  Юнацька І.В.,  Рогатіна Я.О.), які очолили гуртки «Дзвіночки», «Пензлик», «Умільці», «Перепляс». Всі заняття гуртків та мовні заняття проходять за затвердженим графіком знавців іноземних мов з перекладачами, в ролі яких виступають вчителі іноземних мов і волонтери.

Робочий день табору триває 3 години (з 8.00 до 11.00),  із заняттями по 30 хв. і перервами між ними по 5 хв. День починається із руханки, яку по черзі проводять усі загони „своєю“ мовою.  Руханки супроводжуються відповідною музикою.

Через день діти змагаються у спритності під час малих веселих олімпійських ігор.

Один раз на тиждень кожен загін випускає стіннівку, яка відображає життя загону, і є по суті його щоденником.

Заняття гуртків підпорядковані плану роботи кожного загону і виконують його завдання.

Ці плани включають у себе найрізноманітніші заходи і форми занять: інсценівки, розучування ігор, пісень і танців країн, мови яких вивчаються, зустрічі з цікавими людьми Вільнянщини, виготовлення презентацій країнознавчого характеру, бесіди «Будьмо знайомі» за чашкою чаю, вікторини, бліцтурніри, фольклористичні та мовні ігри «За гарну казку – бубликів в’язку» та «Мовна плутанина», фразеологічні лінгвоестафети, віртуальні екскурсії, круглі столи «Що в імені моїм?», конкурси на кращого читця, рольові ігри, перегляди мультфільмів іноземними мовами, прослуховування художніх текстів у виконанні відомих артистів як зразок правильної мови і їх наслідування чи імітацію тощо.

Життя мовного табору «Перевесло» веселе, захоплююче і насичене різними цікавинками. Перебуваючи у ньому, учні долають психологічний і мовний бар’єр у спілкуванні обраною мовою у повсякденному житті.

Пошук

Перехід на сайти:

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Вільнянська гімназія "Світоч". Адміністратор сайту Михайленко Н.І. © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz