Середа, 08.04.2020, 01:33
Головна Зразковий танцювальний ансамбль "Фортуна" Реєстрація Вхід
Новини СВІТОЧА
БУЛІНГУ — НІ! [4]
ПЕРШОКЛАСНИКУ 2019 [1]
Інформація для батьків, чиї діти стануть першокласниками у 2019 році.
Навчання [151]
Наукова діяльність [89]
Виховні заходи [421]
Конкурси [149]
Соціально-психологічна служба [145]

Перехід на сайти:

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входуХудожній керівник ЮНАЦЬКА IРИНА
Балетмейстер ЮНАЦЬКА ВАЛЕНТИНА


  

Танцювальний колектив "Фортуна" створений на базі Вільнянської ЗОШ у вересні  1992р. Ініціатором створення стала Юнацька Ірина Вікторівна, хореограф за фахом.  15 років існує колектив зі своїм незмінним керівником. В репертуарі "Фортуни" естрадні, народні, бальні танці, брейк-данс, демікласика, характерні та сюжетні композиції, в яких відмічається єдність змісту і форми; пластичність, артистизм, естетичне оформлення костюмів.
Успішно виступав колектив на обласному огляді художньої самодіяльності  1996- 1999рр., де був нагороджений грамотами Управління Освіти Запорізької облдержадміністрації за активну участь у відродженні і пропаганді національної культури та перемогу в обласному огляді художньої самодіяльності "Таланти твої, Україно". За наказом №  439 від  24.12. 99р. Міністерства освіти України колективу присвоєно звання "Зразковий художній колектив".
За результатами обласного огляду художньої самодіяльності шкіл колектив «Фортуна» представили на підтвердження звання «Зразковий художній колектив». Підтвердження почесного звання "Фортуна” отримала  21. 02. 2007 року. (Наказ Міністерства освіти і науки України від  21. 02. 2007р. № 144)


   
 


 Розповідає керівник Юнацька Ірина:

Колектив "Фортуна" бере активну участь у шкільних та районних заходах, конкурсах. З 1993р. є постійним учасником районного конкурсу юних дарувань "Зірка", де стали дипломантами та лауреатами.

На обласному конкурсі "Зорепад -  95, 96, 97" учасники ансамблю вибороли звання "Дипломант обласного конкурсу", а в  1999р. нагороджені спеціальним призом і Дипломом за оригінальне рішення номеру у жанрі нетрадиційної хореографії.

Успішно виступав колектив на обласному огляді художньої самодіяльності  1996- 1999рр., де був нагороджений грамотами Управління Освіти Запорізької облдержадміністрації за активну участь у відродженні і пропаганді національної культури та перемогу в обласному огляді художньої самодіяльності "Таланти твої, Україно". За наказом №  439 від  24.12. 99р. Міністерства освіти України колективу присвоєно звання "Зразковий художній колектив".

В  1999 р. школа була перереєстрована в Загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Світоч". На презентації комплексу танцювальний колектив "Фортуна" був одним з головних учасників.

За підготовку цієї презентації художній керівник Юнацька І.В. була нагороджена пам'ятним сувеніром і Почесною грамотою Міжнародного освітнього Фонду імені Ярослава Мудрого.

Влітку  1999 та  2000 рр. старша група колективу була нагороджена путівками до дитячих оздоровчих таборів "Маяк" (Вільноандріївка), "Волна" (Алтагир).

У районному  конкурсі-фестивалі юних дарувань «Зірка  2000» колектив «Фортуна» визнаний лауреатом.

У березні  2001р. колектив брав участь в обласному огляді хореографічних колективів, що проходив у місті Мелітополі, де отримав від обласного журі Грамоту-подяку за творчий пошук і активну участь у пропаганді народної творчості.

У жовтні колектив нагороджений Дипломом лауреата міського зонального тура «Зорепад  2001», а у фіналі обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад  2001» одержав Диплом та спеціальний приз за створення яскравого шоу (танці «Святилище Ісіди», «Вітер надії»).

 15 грудня  2001 року в районному конкурсі-фестивалі юних дарувань «Зірка» посів ІІ місце.

Листопад  2002 року приніс  перемогу колективу: ІІ місце в лізі Лауреатів у жанрі нетрадиційної хореографії обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад 2002».

Нагороди  2003 року:

- Подяка за вагомий внесок в розвиток хореографічного мистецтва, в справу естетичного виховання зростаючого покоління та участь у святковому концерті з нагоди Міжнародного дня танцю.

Оргкомітет. м.Мелітополь,  29 квітня  2003р.

Грамота за високі досягнення у виконанні художніх творів на обласному фестивалі «Чисті роси» в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва «Таланти твої, Україно!».

                                                                                          Управління освіти і науки
Запорізької  обласної державної адміністрації,
Наказ облуон № 161 від  14.05.2003р.

Вперше за всі роки існування обласного молодіжного фестивалю «Зорепад» у фінал увійшли одночасно  2 групи одного колективу (випускна і старша групи) «Фортуни». Обидві групи стали лауреатами: випускна група – ІІІ місце ліга Лауреатів, старша – ІІ місце ліга Дебютантів. Також керівника колективу Юнацьку І.В. відзначили дипломом за оригінальну лексику танцю «Тібетські лами».

У грудні  2003р. у ІІ районному фестивалі обдарованої молоді «Зірки Вільнянщини» стали лауреатами молодша, середня та старша групи у своїх вікових категоріях. 

У квітні  2004р. «Фортуну» знову запрошують до м.Мелітополя на свято Міжнародного дня танцю, де нагороджують почесною грамотою за вагомий внесок в розвиток хореографічного мистецтва.

Також колектив був відзначений грамотою відділу освіти Вільнянської райдержадміністрації за високі досягнення у викладанні художніх творів на обласному фестивалі «Чисті роси» в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва «Таланти твої, Україно!».

Наказ № 150 від  17.05.2004р.

 У квітні  2005р. кращі танцювальні колективи області були запрошені на свято Міжнародного дня танцю в м.Мелітополь. Вже втретє гостем фестивалю стає «Фортуна», де було вручено Подяку художньому керівнику Юнацькій І.В. за творче ставлення до своєї справи і вагомий внесок в розвиток хореографічного мистецтва.

 В травні  2005 року колектив отримав звання Лауреата районного огляду художньої творчості учнівської молоді і був нагороджений грамотою від районного відділу освіти.

 У вересні  2005 року середня група «Фортуни» стала Лауреатом Першого обласного благодійного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Шекиленд збирає друзів», і відзначений спеціальним призом.

 За результатами обласного огляду художньої самодіяльності шкіл колектив «Фортуна» представили на підтвердження звання «Зразковий художній колектив». Підтвердження почесного звання "Фортуна” отримала  21. 02. 2007 року.

Наказ Міністерства освіти і науки України
від  21. 02. 2007р. № 144


Пошук

Перехід на сайти:

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Вільнянська гімназія "Світоч". Адміністратор сайту Михайленко Н.І. © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz