Середа, 08.04.2020, 02:00
Головна Інші служби гімназії Реєстрація Вхід
Новини СВІТОЧА
БУЛІНГУ — НІ! [4]
ПЕРШОКЛАСНИКУ 2019 [1]
Інформація для батьків, чиї діти стануть першокласниками у 2019 році.
Навчання [151]
Наукова діяльність [89]
Виховні заходи [421]
Конкурси [149]
Соціально-психологічна служба [145]

Перехід на сайти:

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Медичне обслуговування учнів гімназії
"""


Медсестра гімназії Яценко Ольга Олегівна має відповідну медичну освіту, працює медсестрою закладу понад 30 років, добре знає свою роботу, завжди вчасно і правильно надає допомогу учням і вчителям, які її потребують. На роботі вона користується комп'ютером у своєму кабінеті: веде документацію, створює реклами, стенди по медицині, використовує Інтернет-ресурси для підготовки до  уроків медико-санітарної підготовки у старших класах гімназії.Харчування учнів гімназії
Гімназія має столову, де зроблено капітальний ремонт, придбане все необхідне обладнання для створення умов гарячого харчування для всіх учнів та вчителів. Учні початкової школи щоденно отримують гаряче харчування безкоштовно, інші - за кошти.
   
  

Техніка безпеки

Безпекою життєдіяльності учнів та вчителів "Світоча" переймається інженер з техніки безпеки Худяков Олександр Васильович. Він своєчасно та вміло розробляє інструкції з техніки безпеки, проводить інструктажі, оформляє стенди з техніки безпеки.
Секретар

Обліком усіх документів гімназії займається секретар гімназії Нагорна Олена Володимирівна. Вона працює з програмою "Курс ШКОЛА", постійно здає оновлену базу даних на ІСУО Запорізької області.
Господарча діяльність
Господарчою діяльністью займається завгосп гімназії Тарасенко О.М. і, звичайно, директор закладу. Основним у цій сфері є те, що при гімназії будується гуртожиток на 44 місця для дітей, які не проживають у Вільнянську, але хочуть навчатися у гімназії. Діти, які проживатимуть у гуртожитку, будуть забезпечені гарячим харчуванням. Працювати з ними будуть вихователі. 

Пошук

Перехід на сайти:

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Вільнянська гімназія "Світоч". Адміністратор сайту Михайленко Н.І. © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz