Середа, 08.04.2020, 03:44
Головна Музей СЛАВИ Реєстрація Вхід
Новини СВІТОЧА
БУЛІНГУ — НІ! [4]
ПЕРШОКЛАСНИКУ 2019 [1]
Інформація для батьків, чиї діти стануть першокласниками у 2019 році.
Навчання [151]
Наукова діяльність [89]
Виховні заходи [421]
Конкурси [149]
Соціально-психологічна служба [145]

Перехід на сайти:

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

    
Кімната СЛАВИ:
бойова і трудова історія нашого вчительства

     Кімната СЛАВИ в нашій гімназії обладнана в 2007 році силами вчителів за ініціативи директора гімназії Стефаненко Тамари Василівни під керівництвом Романенко Ганни Панасівни — директора музею.
 
     Романенко Ганна Панасівна народилась у с.Спасівка Вільнянського району Запорізької області 12.04.44р. в сім’ї селянина-колгоспника. У 1950р. пішла до 1-го класу Спасівської початкової школи. Після її закінчення навчалась у Червоноармійській (Вільнянській) середній школі №2. У 1960р. по завершенню шкільної освіти вступила на філологічний факультет Запорізького державного педагогічного інституту, який закінчила з відзнакою у 1965 році і отримала спеціальність вчителя української мови, літератури та німецької мови. Працювала вчителем німецької мови у Купріянівській ВШ, СШ №3 та СШ №4 м.Вільнянська, завідуючою відділом шкільної молоді Вільнянського РКЛКСМУ, заступником директора СШ №3 з виховної та навчально-виховної роботи, інспектором шкіл, начальником Вільнянського відділу освіти, вчителем німецької мови Вільнянської гімназії «Світоч». Ганна Панасівна має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «Вчитель-методист». Нагороджена медаллю «До 100-річчя з дня народження В.І.Леніна», грамотами Міністерства освіти і науки України, облдержадміністрації, обласного відділу освіти і науки, районної ради, райдержадміністрації, районного відділу освіти, має значок «Відмінник освіти України», подяку Міністра освіти і науки України. Зараз завідує музеєм освіти Вільнянського району та є господинею кімнати Слави нашого вчительства. Допомогу у зборі матеріалу надали (матеріали збиралися впродовж двох років) пошукова група "Пошук”, яка працює у музеї під керівництвом Ганни Панасівни.
 
      Велику допомогу надали ветерани педагогічної праці: Пархоменко Н.М., Квас Т.І., Грецький І.С., Аксьонова В.С. Розміщені в кімнаті Слави експозиції - це цікаві історичні розповіді у фотознімках, документах, ретро-речах та інших експона­тах про вчителів, які склали бойову і трудову славу нашо­го району. Тут є дуже цінні своєю багатою історією знімки, документи. Приміром, старі фото Агрофенівської, Запорізької шкіл, "воєнні" речі педагогів - учасників Великої Вітчизняної війни, цікаві матеріали про дитбудинки, що раніше пра­цювали на території району, про дитсадки, учасників першої гри "Зірниця" та багато іншого. Два роки збиралися усі ці матеріали, експонати, все літо облаштовували кімнату, виготовляли експозиції.
 
     Велику допомогу надавали учні та вчителі гімназії, батьки і, звичайно ж, активісти-ветерани.
 
     Велика усім за це подяка.
 
     Ветерани педагогічної праці, котрі і є безпосередніми творцями історії вчитель­ства району, з цікавістю оглядають "Кімнату Слави", у клубі "Зустріч давніх друзів" вони завжди бажані гості. Тут клубівці добрим словом можуть згадати тих, хто недавно пішов у вічність або квітами привітати ветеранів, котрі мають трудовий освітянський стаж 50 років, прийняти у клуб нових членів - вчителів, які щойно вийшли на пенсію, обмінюватися думками і т.п.

Біля "своєї молодості"Клубівці зустрілися знову...

Помічники-активісти     Н.М. Пархоменко, М.С. Шкода,     В.С. Аксьонова, К.А. ОсипенкоГордо пройдено шлях у невтомній роботі,
Є про що згадати вам і душа болить,
Мокре поле, Остер, сіножаті в болоті
Це життя свята мить, це історії мить,
Пережито немало в оцій круговерті,
В чистім полі рядочки, спітніле чоло,
Вам не просто жилось, будем з вами відверті,
Розкажіть же нащадкам про все, що було.
Розкажіть про війну, яка в душу впилася,
Відібрала батьків назавжди в небуття
Обеліском у небо, як пам’ять, звелася,
Назавжди, навіки, на грядуще життя.
Не старійте, кріпітесь у світі оцьому,
Духом правди цілющої землю любіть,
Не звертайте увагу на біль і на втому,
Для синів і для внуків ще треба вам жить.

Микола Самоткан, 
зб. поезії "Любов   моя”
м. Вільнянськ    
Учителі мої! Я дякую вам щиро,
За мудрість, за любов, за щирі почуття.
Від першого дзвінка вселили в душу віру
У доброту людську, у праведне життя.
І промайнуть літа, як буйногриві коні,
Та не забути нам своїх учителів,
Невтомні завжди Ви у праці невгомонній,
Як дякувати Вам? Я не знаходжу слів.

                
Микола Самоткан, 

зб. поезії "Любов моя” м. Вільнянськ 


Пошук

Перехід на сайти:

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Архів записів

Вільнянська гімназія "Світоч". Адміністратор сайту Михайленко Н.І. © 2020 Створити безкоштовний сайт на uCoz